Pozor! Jste na staveništi. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Info

APIV A - ONLINE SETKÁNÍ: Pojetí asistentů pedagoga od 1. 1. 2020 a jejich financování

Vložil/a Jiří Hájek
Webináře

Anotace

Účastníci setkání budou seznámeni se základními změnami právních předpisů publikovaných ve Sbírce zákonů o prázdninách. Změny přinesly nový model financování regionálního školství. Novinkou je i dvojí pojetí asistentů pedagoga, a z toho plynoucí změny v jejich financování ve školách samostatně zřízených pro děti a žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.Lektorka:JUDr. Hana PolákováLicence

Záznam je v těchto kolekcích:

Komentáře RSS komentářů odkazu
Vložil/a: Bc. Jana Novotná Vloženo: 25. 05. 2020 12:04

Dobrý den,

Pojetí asistentů pedagoga od 1.1.2020 a jejich financování je pro mne momentálně velmi aktuální téma. O palčivosti tohoto tématu se zmiňuji na svém Blogu zde na stránkách RVP v článcích s názvem "Konec inkluze v Čechách?".

Webinář paní doktorky Polákové jsem proto velmi uvítala. Těšila jsem se že mi budou vysvětleny novinky Novely nařízení vlády č. 75/2005 Sb. Očekávala jsem jazyk pochopitelný pro pedagogy, asistenty pedagogů, vysvětlení důvodů změn, konkrétní výklad vyhlášky apod. Bohužel budu muset informace hledat dále, z jiných zdrojů. Je možné, že webinář byl srozumitelný pro lidi se vzděláním v oblasti práva a ekonomie. Pro mně, jako pro pedagogického pracovníka, ač vysokoškolsky vzdělaného, však srozumitelný ani pochopitelný nebyl.

Ocenila bych i jiný, než právnický výklad novely. Více praktický, srozumitelný, přirozenější.

Děkuji za pochopení.

Bc. Jana Novotná.

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejprve přihlásit.

Hodnocení videa
Do oblíbených Přidat komentář Kód pro vložení